Na rynku poligraficzno-reklamowym działamy z sukcesami od 1998 roku. Jasno sprecyzowana misja firmy - dążenie do maksymalnego zadowolenia klienta poprzez kompleksową obsługę jego potrzeb - nakazuje nam ciągle rozwijać nasz dział projektowy, a konieczność sprostania Państwa oczekiwaniom dotyczącym jakości i terminowości wykonywanych usług wymusza dysponowanie parkiem maszynowym o odpowiednich możliwościach.

Profil naszej produkcji pozwala nam obsłużyć na najwyższym poziomie Klientów poszukujących drukarni mało i średnionakładowej.

Własny dział graficzny twórczo rozwinie Państwa wizję lub przedstawi propozycje, z których z.pewnością wybiorą Państwo odpowiadający Wam projekt.

Druk najwyższej jakości możemy dodatkowo poddać odpowiedniej obróbce introligatorskiej: od bigowania i falcowania, poprzez nacinanie, sztancowanie, perforowanie, na klejeniu kończąc.

Oczywiście w zależności od Państwa potrzeb, zabiegi te dokonywane są na papierach kredowych, ozdobnych, samoprzylepnych i samokopiujących. Szeroki asortyment wiądocych w Polsce dystrybutorów papieru pozwala nam zaproponować praktycznie wszystkie jego rodzaje.

Mając nadzieję, iż uznacie Państwo naszą ofertę za interesującą - pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Drukarnia Skoczek